• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : 18 - ذو الحجة - 1445
  • برابر با : Monday - 24 June - 2024
3

۱۰ انسان بدشانس دنیا +عکس

  • کد خبر : 1800
  • 09 شهریور 1392 - 9:32

بد شانسی از جمله مواردی است که شاید برخی به آن اعتقاد دارند و با توجه به شرایطی که برایشان پیش می آید خودشان را بد شانس می دانند ولی شاید همه آن ها هم بدشانسی نباشد.به گزارش مجله شبانه باشگاه خبرنگاران،  همه انسان ها به نوعی اتفاقات بد را تجربه می کنند اما برخی […]

بد شانسی از جمله مواردی است که شاید برخی به آن اعتقاد دارند و با توجه به شرایطی که برایشان پیش می آید خودشان را بد شانس می دانند ولی شاید همه آن ها هم بدشانسی نباشد.به گزارش مجله شبانه باشگاه خبرنگاران،  همه انسان ها به نوعی اتفاقات بد را تجربه می کنند اما برخی از افراد در یکسری از مواقع خاص دچار اتفاق های عجیبی می شوند که به نظرشان بدشناسی بزرگی است اما میتوان برخی از آن ها را خوش شانسی نیز نامید. به هر حال این افراد خود را بدشانس ترین مردم دنیا می دانند.** اریک نورای

چندی پیش مردی را که پس از درگیری با کوسه به شدت زخمی شد به یکی از بیمارستان های باهاماس منتقل کردند تا شاید زنده بماند. پزشکان پس از چندین ساعت عمل توانستند او را نجات دهند تا بتواند به حیات خود ادامه دهد.

“اریک نورای”  پس از به هوش آمدن در گفتگو به خبرنگاران به نکته های ریزی اشاره کرد که در نوع خود بسیار عحیب بودند. این مرد به خبرنگاران گفت که چندین بار مار سمی نیشش زده است، یک بار صاعقه با او برخورد داشته و حالا نیز کوسه به او حمله کرده است. پس از این که این موضوع ها در زندگی او مشخص شد عده بسیاری به او لقب بدشناس ترین انسان را دادند.

** کلامیتی جان

 


“کلامیتی جان”مردی است که به عنوان بدشانس ترین مرد انگلستان شناخته می شود. او تا به حال ۱۶ تصادف مهلک و مرگبار را در زندگی اش تجربه کرده است. او از زمانی که دو سالش بود برای اولین بار با یک خودروی ون تصادف کرد و همان سال چندین بار نیز از اسب سقوط کرد. این مرد در تمام ۵۴ سال زندگی اش سه بار با خودرو تصادف کرده است که برخی از آن ها بسیار مرگبار بوده و چندین کشته برجای گذاشته است. این مرد به عنوان مرد تصادفات نیز شناخته می شود.

** جان وید آگان

در سال ۲۰۱۱ مردی را به بیمارستانی در فلوریدا منتقل کردند که صاعقه به او زده بود و در حال مرگ بود. این مرد پس از نجات از مرگ در این حادثه، اعلام کرد که یکی از افراد بدشانس در دنیا است.

دلایل “جان” برای اثبات ادعایش این موارد بود که یک بار ربوده شده و تحت شکنجه های سخت قرار گرفته بود، سال ۲۰۰۸  بعد از آن حادثه فردی در خیابان به او حمله کرده و با چاقو به سینه اش ضربه می زند ولی باز هم زنده می ماند و سال ۲۰۰۹ نیز در یک روز دو مار سمی او را نیش می زنند ولی باز هم از این حادثه جان سالم به در برد. در طول ۵ سال گذشته او هیچ سال بی حادثه ای نداشته است.

** ویولت جوسپ

در سال ۱۹۱۱ “ویولت جوسپ”  تنها ۲۳ سال داشت که برای سفری دریایی سوار بر کشتی” آر ام اس المپیک” شد. این کشتی تفریحی و شیک در میانه راه دچار سانحه شد و سپس غرق گشت. در این حادثه که افراد بسیاری جانشان را از دست دادند، ویولت نجات پیدا کرد.

 


در سال بعد، او سوار بر کشتی تایتانیک راهی دریا شد که آن هم با کوه یخ برخورد کرده و سرنشینانش جانشان را از دست دادند اما باز هم ویولت توانست زنده بماند.

در دوران جنگ حهانی او به ارتش پیوست و به عنوان یک پرستار راهی بیمارستان دریایی شد. پس از مدتی ماندن روی آب، کشتی آن ها با یک مین برخورد کرده و غرق شد. در این حادثه ۳۰ نفر کشته شدند ولی ویولت توانست خود را به قایق نجات برساند. او پس از مدتی در سال ۱۹۷۱ بر اثر حمله قلبی جانش را از دست داد.

** کاستیس میتسوتاکیس

 


هر کریسمس در اسپانیا قرعه کشی بزرگی برگزار می شود که طی آن مبلغ بسیار زیادی در حد ۹۰۰ میلیون دلار بین شرکت کنندگان برنده تقسیم می شود. چند سال پیش در یکی از مسابقات مردم روستای “سودتو” همگی از بلیت های این مسابقه خریداری کردند و جالب اینجاست که همه ۷۰ خانوار آن برنده شدند به غیر از ” کاستیس میتسوتاکیس” که در این روستا زندگی می کرد.

او تنها ثروتمند شدن هم ولایتی های  خودش را دید در حالی که تنها کسی بود که هیچ چیزی برنده نشد و در اسپانیا به او بد شانس ترین انسان دنیا لقب دادند.

** روی سالیوان

 


یکی دیگر از افرادی که می توان او را بدشانس نامید ” روی سالیوان” است. او را به عنوان مرد رعد و برقی نیز می شناسند چرا که تا به حال ۷ بار صاعقه با او برخورد کرده است. او البته در این موضوع یک رکورد دار است ولی به عنوان یکی از بدشانس ترین انسان ها نیز شناخته می شود چرا که شانس برخورد ۷بار صاعقه با انسان نزدیک به ۲۲ سپتیلیون(برای تجسم این عدد یک ۲۲ نوشته و ۲۴ صفر در مقابل ان قرار دهید) به یک است.

** هنری زگلند

 


یکی از داستان هایی که در دنیا بسیار معروف است با محوریت ” هنری زگلند ” نقل می شود. او در سال ۱۸۸۳ همسر خودش را طلاق داد و این باعث شد تا همسرش دست به خودکشی بزند. بعد از این اقدام برادر این زن برای انتقام به سراغ هنری آمد و یک گلوله به سمت او شلیک کرد و او نیز بعد از این اقدام خودکشی کرد. این درحالی است که زیگلند با خوش شانسی تمام از این مورد جان سالم به در برد و گلوله تنها صورت او را خراشید و به درخت پشت سرش برخورد کرد. یک سال بعد هنری تصمیم گرفت تا درخت را نابود کند او از چند دینامیت استفاده کرد تا درخت را منفجر کند. در همین زمان با منفجر شدن درخت دقیقا همان گلوله مستقیم به سمت سرش آمد و او را کشت.

** یو ژن هوآن

 

افراد زیادی در دنیا نیستند که به بیمارهای نادر مبتلا می شوند اما در میان همین افراد، کم هستند کسانی که مشکلاتی دارند که به هیچ وجه قابل حل نیستند و از همان بدو تولد همراه آن ها است. ” یو ژن هوآن” از جمله این افراد است که به پرموترین انسان دنیا مشهور شده است. نزدیک به ۹۶ درصد از بدن او با مو پوشیده شده است و مجبور است هر چند روز یکبار برای اینکه شنوایی اش را بدست اورد تحت عمل جراحی قرار بگیرد چرا که موها راه شنوایی اش را می بندند. او خود را بدشانس می داند چرا که از کودکی تا به حال مورد تمسخر قرار گرفته است و از زندگی لذت نبرده است.

** تستومو یاماگوچی

در ابتدا شاید داستان این ” تستومو یاماگوچی” اوج خوش شانسی باشد اما لحظات تلخ در آن بسیار دیده می شود. او کسی است که جنگ جهانی دوم را به چشم دیده است و البته تا به حال دو بار مورد تهاجم بمب اتم قرار گرفته است. در سال ۱۹۴۵ او برای بازدید از منطقه ای به هیروشیما رفت ولی تا به نزدیک آنجا رسید نور خیره کننده ای بر روی شهر ظاهر شد و نزدیک به ۱۴۰ هزار نفر جان خودشان را در همان لحظه از دست دادند. یاماگوچی تنها دچار سوختگی های متفاوتی روی بدنش شد.

 


روز بعد او به ناکازای رفت تا شاید در کنار خانواده اش آرامش بگیرد ولی تا به آنجا رسید باز هم بمب دیگری روی سطح شهر منفجر شد. او تمام خانواده و دوستانش را از دست داد و به عنوان تنها نجات یافته ای شناخته می شود که از هر دو حمله اتمی جان سالم به در برده است. البته همانطور که متوجه شدید بد شانسی او دقیقا در جایی است که او تمام زندگی و خانواده اش را از دست داده است. حتی بعدها که ازدواج کرد همسرش نیز به خاطر اثرات این بمب ها جانش را از دست داد.

** جان لین

انگلیس انگار بیشترین افراد بدشانش دنیا را دارد بعد از “کلامیتی جان”  که داستان بدشانسی هایش را خواندید مردی به نام “جان لین” نیز دومین انگلیسی است در این ۱۰ نفر بدشانس جهان جای گرفته است.

وی تا به حال ۱۶ بار تصادف کرده است و البته شاید با خوش شانسی از تمامی این تصادف ها جان سالم بدر برده اما آسیب های بسیار زیادی به او وارد شده است. یکی از مهمترین تصادف های او وقتی بود که از درخت افتاده و دستش را می شکند سپس به بیمارستان می رود و آن دست را گچ می گیرند اما در هنگام برگشت اتوبوسی که سوار بود نیز تصادف می کند و همان دست شکسته اش این بار از چندین نقطه دیگر می شکند و از آن سال کمتر می تواند با دستش کاری را انجام دهد.

لینک کوتاه : https://nabzesahar.ir/?p=1800

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.